Єдиним офіційним імпортером продукції APELSIN в Україні є ТОВ "РІАЛ". Географічно ми знаходимось у місті Запоріжжя. Всю продукцію безпосередньо отримуємо з Німеччини від наших партнерів. 

Ми вже співпрацюємо з мережами Апельмон та Алкомаркет і в пошуках:

 • торгових партнерів (продуктові мережі, кафе, ресторани, кібер-клуби, спортзали, кав’ярні, бари, та ін.)
 • амбасадорів (блогери, спортсмени, знаменитості та ін.)

Які переваги співпраці з нами?

 1. Унікальна новинка на українському ринку
  Більшість енергентичних напоїв, які представлені в Україні містять у своєму складі таурин та аспартам, тому що вони в рази дешевші у виробництві, але мають негативні побічні ефекти для серця. 

  Для нашої компанії принципово важливо створюювати інноваційні продукти.
  Ми принципово не використовуємо у наших напоях ці шідливі компоненти.
  Це наша головна відмінність від конкурентів.
   
 2. Європейські сертифікати якості на весь асортимент
  Виробництво знаходиться у Німеччині та відповідає всім сертифікатам якості Європейського Союзу, тому ви можете бути певними у тому, що отримуєте справді перевірений продукт найвищої якості, а не підробку. 
   
 3. Висока маржинальність продукції
  Наша компанія має значний досвід у сфері HoReCa на українському ринку. Ми чудово знайомі з показниками маржинальності на більшості продуктів, які продаються у цій сфері.

  Завдяки цьому нам вдалось створити максимально вигідне співвідошеня маржинальності та систему обов'язкового контролю ринкової ціни продукції, аби не було демпінгу. 

  Ці фактори суттєво допомагають заробляти більше нам та нашим партнерам.
   
 4. Технологічна підтримка 24/7
  Для нас важливо побудувати успішну партнерську систему довкола якісної продукції, яка має всі потрібні інструменти для отримання та контролю своєї частки українського ринку.

  Ми мислимо стратегічно, тому всі наші наявні та потенційні партнери отримують потрібну допомогу із просування нашої продукції 24/7, бо ми в одному човні та разом можемо досягти куди більшого. 


📲 Для оформлення гуртового замовлення та/або отримання деталей стосовно цін і мінімального замовлення телефонуйте за номером 067 737 32 15, або пишіть нам в Telegram.